Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla bych se podělit o velmi nepřijemnou zkušenost dnes.Abych byla stručná,napsala mi paní,že by měla zájem o věc co inzeruji na bazoši.Poslala mi,že poskytují nově i zadarmo kurýrní službu(i odkaz na pravidla).Tam psali,že kupující posle částku a prodávající v dalším odkazu vyplní údaje o kartě a peníze mu přijdou.Samozřejmě blbka jsem údaje o své kreditní kartě včetně crv kódu a zůstatku na kartě vyplnila.Nenapadlo mě to ,byl tam štítek Bazoš.cz a všechno.Následovalo přesměrování na pornostránky a už paní neodepisuje.Kartu jsem si zablokovala okamzitě a naštěstí se nestihlo nic ztratit.Jen bych chtěla varovat,ať neuděláte stejnou chybu jako já.Jinak paní mě oslovila přes whatsup(říkala jsem si,že nechce provolávat).Ještě dodám,že komunikace byla naprosto normální s výbornou češtinou.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.