Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Ozval se mi pán na inzerát na bazosi. Perfektní čeština. Psal na whats app. Bohužel jsem naletěla a přišla o 30 000 Kč, díky limitu na účtu jsem nepřišla o všechno. Chtěl uskutečnit transakci přes bazos. Poslal i důvěryhodný odkaz . Díky časové tísni jsem nekontrolovala, jestli tato služba vůbec na bazoši existuje. Já osobně věci neprodávám, prodával to můj syn, který má vedený účet na bazoši na moje telefonní číslo, proto jsem chtěla vše rychle vyřídit. Pan mi poslal odkaz s hlavičkou bazose, pro přijetí jeho platby. Bylo mi divné, že odkaz po mě chce vyplnit údaje o mé kartě, přesto jsem udělala tu hloupost a platbu "prijala". Pán mi psal, že se mě ještě dnes bude kontaktovat kurýr kvůli převzetí zásilky. Jako na potvoru měla moje banka jaké si předělávky v internetovém bankovnictví, takže jsem se na účet dostala až druhý den v 16 hodin, kdy mi banka poslala oznámení, že transakci na 30 000 nemůžou udělat, z důvodu překročení týdeního limitu. Se zděšením jsem se koukla na účet, kde mi bylo 2 hodiny před tím strženo 30 000 Kc, moji kartou bylo placeno v obchodě Yabloki Shop.. Apple.. Na Ukrajině. Kartu jsem okamžitě zablokovala a celou věc předala policii. Proto si opravdu dávejte pozor a nespěchejte, tak jako já.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tobias 2. 05. 2021

Děkuji, zachránila jste mi život, stalo se mi úplně samé a málem jsem to zaplatil.


user picture
Jitka 2. 05. 2021

To jsem ráda 😊

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.