Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dcera měla na bazošu na prodej kočárek Ozvala se jakože nějaká dáma že by si ho vzala ,ale že je v Německu že by to chtěla poslat tam. Jestli by dcera neposlala na účet peníze na dopravu 120 EU ,že se jí to potom vrátí. Takže jí peníze poslala,,což nechápu a na to jí odepsala kupující osoba že se bude ještě platit clo 200 EU ,bát ještě pošle. To už dcera přišla na to že je to asi podvod. Nechala si ihned zablokovat účet. Ve spořitelně jí řekli že se budou snažit jí peníze dostat zpět. Co to je za bestie ?
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Libuše 24. 10. 2022

Co to je za bestie , neumí si vydělat peníze poctivou prací , jen podvodem


user picture
Maria 18. 11. 2022

Dobrý den, podobným způsobem se dnes ze stejného čísla pokusil vylákat platbu z mého účtu, pokud by to pomohlo v řízení, mohu poskytnout zprávy / emaily...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.