Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Ze začátku měl slušné jednání, které trvalo jen do poslání peněz předem na jeho bankovní účet. Upomínal jsem ho e-mailem, SMS, telefonem - vše bez reakce. Ještě mi opakovaně nabízel zařízení dopravy při platbě dopravy předem na účet. Aby mě okradl ještě více! Dopravu jsem si zařídil a zaplatil já a on měl pouze předat balík dopravci a nahlásit kód. Se vším ochotně souhlasil, ale nic z toho neudělal. Používá různá jména a telefonní čísla. Po týdnu jsem mu psal z jiného telefonu na onen inzerát na bazoši a bez váhání odpovědel : inzerát je aktuální s možností poslat přes zásilkovnu při platbě předem na účet. Evidentní podvodník, který v tom umí chodit a nedělá to poprvé.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Evzen 23. 11. 2022

Mám podobné zkušenosti. Určitě podám oznámení na PČR, možná to nebude splňovat náležitosti trestního oznámení, ale pokud nás bude víc, určitě si policie poradí.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.