Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ze začátku měl slušné jednání, které trvalo jen do poslání peněz předem na jeho bankovní účet. Upomínal jsem ho e-mailem, SMS, telefonem - vše bez reakce. Ještě mi opakovaně nabízel zařízení dopravy při platbě dopravy předem na účet. Aby mě okradl ještě více! Dopravu jsem si zařídil a zaplatil já a on měl pouze předat balík dopravci a nahlásit kód. Se vším ochotně souhlasil, ale nic z toho neudělal. Používá různá jména a telefonní čísla. Po týdnu jsem mu psal z jiného telefonu na onen inzerát na bazoši a bez váhání odpovědel : inzerát je aktuální s možností poslat přes zásilkovnu při platbě předem na účet. Evidentní podvodník, který v tom umí chodit a nedělá to poprvé.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.