Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
kupovala jsem přes marketplace iPhone 13 - poslala jsem zálohu 3000, s tím že mi dá kdož od zásilkovny a já pak doplatím zbytek. Dohadovali jsme se cca týden, nejdřív chtěl zálohu 50% - řekla jsem Max 3tis. po odeslání peněz mi napal že peníze na čtu nevidí, v době okamžitých plateb, dál už nekomunikuje. Na fb byl profilem pája shakur. Vypadá to že se vydává za pája shakur dunka, mluvila jsem s jeho maminkou a prý jim píše hodně lidí co okradl a podali to na policii.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kristyna 21. 11. 2022

Kupovala jsem prez marketplace za ps5 uplne novy jak pan psal bohuzel se mu poslala cela platba 12 000 celou dobu jen vymluvy nic jineho ze penize posle neposlal vydava se pod jmenem pája shakur. Je na nej podane trestne oznameni


user picture
Lucie 21. 11. 2022

A zajímají policii o další podvedení? Jsem ještě já a pak další pan.


user picture
Kristyna 21. 11. 2022

Nechci to resit tady poslete mi na sebe do emailu tel cislo facebook cokoliv vse vam reknu napisu [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.