Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
28.10.2022 Zlodej ktorý vam odpovie na inzerát a bude chcet “akože” zaplatiť dopravu s tým ze pošle link na DPD. Link je falošný a urcite by ste na neho nemali ťuknúť a už vôbec by ste nemali nemali vyplniť žiadne údaje. Klasicky podvod cez odkaz na kuriéra. Tu je kópia správy kde je jasne že je to nejaky podvodnícky retard z Indie alebo Afriky co nechápe tykanie a vykanie a zároveň nerozumie že je v inzeráte napísané že ten reprák je nový. “”Ahoj, píšu o inzerátu na bazosu. Stále prodáváte Bezdratovy (Bluetooth) reproduktor. za 2600 Kč? Řekněte mi prosím v jakém stavu? Proč to prodáváš? “”
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.