Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý deň, bohužiaľ mám len telefónne čísla podvodníka a možno jeho falošné meno Petr Kollar. Ozval sa mi písomne cez whatsapp, na fotke bol muž silnejšiej postavy s malým chlapcom. Poslal mi link kde mi naskočila DPD kuriérska služba a peniaze na refundáciu. Bohužiaľ som si to neuvedomila a zadala som číslo karty a bezpečnostní kód. Potom mi ten človek asi 30 krát za sebou telefonoval na whatsapp a keď som dvihla mal utlmeny zvuk, na môj telefón mi nezavolal ani raz. Následne vymazal foto a všetky správy ktoré mi poslal. Rýchlo som sa prihlásila na môj bankový účet a zistila som že mám čakajúce platby v hodnote 122 000 Kč ktoré rozdelil na 3 čiastky. Okamžite som zablokovala všetky účty. Ráno idem na políciu to nahlásiť.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.