Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní si nechá zaslat penize na účet svého přítele, balíčky slibuje ze odešle, oddaluje odeslání (nemoc, úmrtí atd.) při žádosti o zaslání peněz zpět opět sliby. Celkem okradla už spousty lidí, podvody uz za vice jak 40tisíc
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lenka Skačanová 7. 11. 2022

Tereza Jakubců jak si nechá říkat mě okradla o 1069kc po urgenci na balíček jen výmluvy!!! Peníze zpět také neposlala jen porad dokola píše zítra posílám už je to skoro měsíc!!!


user picture
Tereza Havlíčková 2. 12. 2022

přidal/a číslo účtu: 4865673093/0800


user picture
Tereza Havlíčková 2. 12. 2022

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: 4865673093 - Vyškov, 579,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.