Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvod klasicky přes falešnou doménu dpd-cz.order.... Prodával jsem něco na Bazoši, domnělý zákazník chtěl věc poslat přes DPD a poslal falešný odkaz na DPD stránky, které však neexistují. Zákazník nabízí platbu předem a teprve poté Vás údajně kontaktuje kurýr. K platbě předem ale vyžaduje kompletní údaje o platební kartě a poté se máte přes falešnou internetovou stránku připojit do Vaší banky, což je již skutečné internetové bankovnictví Vaší banky. Jakmile ale zadáte přihlášení, dostanou se tím k Vašemu účtu. Naštěstí jsem tuto transakci nedokončil, jelikož mě banka upozornila, že se na můj účet přihlašuje někdo z jiného telefonu. Na DPD mi pak potvrdili, že tento způsob prodeje neexistuje. Vždy jen standardní dobírka.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.