Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Hledal jsem prodejce bezdrátového telefonu, podal jsem inzerát večer, hned ráno nabídka, vyměnili jsme několik emailů. Platba předem. Telefon nebere. Vyžaduje okamžitou platbu. Rychlá komunikace. Po zaplacení - bez reakce, Jméno "Vladimír"
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan 6. 05. 2021

Ten tu už byl, známý podvodník.


user picture
admin 11. 05. 2021

https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=102


user picture
Simona 20. 02. 2022

Dnes pokus o prodani kosmetiky na CGM bazaru, vše mám na screenshotu.Uz bych byla bývala zaplatila ale chlap divně tlačil na pilu, tak jsem si ho našla a ejhle.Hajzl podvodník, evidentne dost hloupej.


user picture
Pavlína Zámostná 25. 02. 2022

přidal/a číslo účtu: 170981083/600, telefonní číslo: 605257570, email: pavlinazamostna@seznam.cz


user picture
R. 3. 04. 2022

Dnes v ranních hodinách reagoval na mnou poptávané zboží na Marketplace (od FB). Hned trval na platbě, obratem zaslal číslo účtu 170981083/0600 a chtěl brzkou platbu! Nachytán při požadavku o zaslání REALNÝCH fotografií zboží. Prý má jen tlačítkový telefon a nemá jak vyfotit. Upozorněn, že se mi zdá jeho chování jako podvodné.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.