Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
135676648
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Hledal jsem prodejce bezdrátového telefonu, podal jsem inzerát večer, hned ráno nabídka, vyměnili jsme několik emailů. Platba předem. Telefon nebere. Vyžaduje okamžitou platbu. Rychlá komunikace. Po zaplacení - bez reakce, Jméno "Vladimír"
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan 6. 05. 2021

Ten tu už byl, známý podvodník.


user picture
admin 11. 05. 2021

https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=102


user picture
Simona 20. 02. 2022

Dnes pokus o prodani kosmetiky na CGM bazaru, vše mám na screenshotu.Uz bych byla bývala zaplatila ale chlap divně tlačil na pilu, tak jsem si ho našla a ejhle.Hajzl podvodník, evidentne dost hloupej.


user picture
Pavlína Zámostná 25. 02. 2022

přidal/a číslo účtu: 170981083/600, telefonní číslo: 605257570, email: [email protected]


user picture
R. 3. 04. 2022

Dnes v ranních hodinách reagoval na mnou poptávané zboží na Marketplace (od FB). Hned trval na platbě, obratem zaslal číslo účtu 170981083/0600 a chtěl brzkou platbu! Nachytán při požadavku o zaslání REALNÝCH fotografií zboží. Prý má jen tlačítkový telefon a nemá jak vyfotit. Upozorněn, že se mi zdá jeho chování jako podvodné.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.