Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pod jménem G. Mertlová prodává na Bazos.cz. Komunikovala naprosto normálně, byla s ní rychlá domluva. Nechala si poslat platbu na účet a od té chvíle přestala komunikovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
anna 4. 11. 2022

přidal/a číslo účtu: 8421309010/5500, email: [email protected]


user picture
anna 4. 11. 2022

připojuji se dnes k p Zuzaně s mojí zkušeností ,je úplně stejná :Metrlová ,rychlá ,normální ,vstřícná komunikace ,záloha platba poslána na účet 420kč a už nepíše... je možné ,že bude pokračovat ,jen pod jiným inzerátem . Inzerát 159509285: Domácí Vánoční cukroví > Nabízím Domácí vánoční cukroví 550Kč za 1 kg objednávky do 15.11.!! je smazaný . [email protected] ,můj mejlík


user picture
Marketa Rosivalova 7. 11. 2022

Dobrý den, je nás více, ja ji naletela na marketplace. Po několika zprávách si mě zablokovala. Chystám se na policii.


user picture
Pavel Rusev 10. 11. 2022

Dobrý den, řeším stejnou situaci. Inzerát na sbazar.cz s použitím e-mailové schránky [email protected] a bankovního účtu: 8421309010/5500. Před zasláním platby vstřícná komunikace, po jejím odesláním ticho. Zjišťuji další podrobnosti. Jsem advokát a připravuji trestní oznámení. Prosím, aby se mi další poškození ozvali na e-mail [email protected]. Hezký den. Pavel Rusev


user picture
Pavel Rusev 10. 11. 2022

přidal/a číslo účtu: 8421309010/5500, variabilní symbol: [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.