Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodával jsem žehličku na vlasy na bazos.cz, za pár hodin se mi ozvala slečna, že žehličku chce koupit. Ještě se vyptávala na to, jestli je funkční a jak moc se používala, takže vypadala věrohodně. Poté jsme se domluvili na přepravu kurýrní službou a dále mi poslala odkaz, který jsem ani nemusel rozklikávat, abych věděl, že s tím není něco v pořádku (ale raději jsem si to potvrdil na této stránce, kde se pár spotřebitelů již spálilo). Když jsem nabídl, že to dovezu do Teplic (odkud údajně je, přitom předčíslí u telefonního čísla poukazuje na Rumunsko:)), začala mlžit, že má kupóny zdarma a takhle to je nejlepší. Když jsem napsal, že nepotřebuje přece moji kartu, ale jen číslo účtu, tak přestala komunikovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.