Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na FB prodává Albi tužku s knihami (za 500Kč) pod různými profily i místy (Nkoo Stav Dům, ČERTÍK KŠEFTÍK/ Kladno, Most atp.). Na FB je více podvedených, připojte se, kdo z Vás platil na tento účet.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Markéta Nováková 4. 11. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: Č.j. KRPB-229711-1/PŘ-2022-060212 - Brno-sever, 579,-


user picture
Michal Burian 9. 11. 2022

Podvodný inzerát, žádá platbu předem na 250165705/0600. Po zavolání na tel. 735 879 797 paní z Ústí n. L. zboží stále nabízí. https://deti.bazos.cz/inzerat/160295023/albi-tuzka-plus-knihy.php


user picture
Hana Sigmundová 11. 01. 2023

Dobrý den na tento účet jsem zaplatila 679,- za Albi tužku , po odeslání částky blokace a dál nic . Inzerce na Facebooku , profil čertík kšeftík . Mám uloženou komunikaci . Na policii jsem nebyla

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.