Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem mikiny 1+1 zdarma, přišel mi balíček v kterém byly roztrhané dámské šaty. A na uvedeném emailu se mnou nikdo nekomunikuje. Ani na Facebooku, kde jsem zboží objednala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal 21. 11. 2022

Dobrý den, mám stejnou zkušenost... dnes jsem převzal a zaplatil zásilku, otevřu a vidím úplně něco jiného než co jsem si objednal. Připomínám, že šlo také o akci mikina 1+1 zdarma...


user picture
Jitka 21. 11. 2022

Dobrý den, jestli můžu poradit. Přes dlouhé pátrání jsem se nevím jak dostala k OBC Logistics, která údajně posílá balíčky z Číny. Napsala jsem jim slušný stručný email v českém jazyce co se mi stalo, že jde asi o omyl, že mi přišlo něco co jsem si neobjednala a světe div se, společnost se mi ozvala na WhatsApp a dostala jsme zpět téměř celou částku. Zkuste


user picture
Michal 21. 11. 2022

Také jsem začal pátrat všude možně :) děkuji za radu a také zkusím, akorát můj balíček odesílala společnost ONR Logistics - FHB Group (alespoň to mám na balíčku napsané)


user picture
Jitka 21. 11. 2022

Ano, taky jsem tuhle společnost měla na balíčku, volala jsem tam a ochotná paní mi řekla od kud přesně balíček šel (protože na balíčku žádnej odesílatel není) a to z OBC logostics. Patrejte, určitě se s penězi shledate.


user picture
Michal 21. 11. 2022

ahaa, dobře moc děkuji. Zkusím najít nějaký email a napsat tam :)

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.