Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
text odpovědi na inzerát/sbazar: Chtěla bych zaplatit za zboží v plné výši předem na webových stránkách DPD. Nevadí vám to? Připravím transakci na webových stránkách DPD, poté obdržíte e-mail, ve kterém musíte potvrdit doručení a přijmout platbu za zboží. Jakmile potvrdíte dodání a obdržíte peníze, odešlete zboží. Plnou platbu obdržíte na svou bankovní kartu prostřednictvím ručitele DPD . Peníze obdržíte předem😊 Po potvrzení doručení a obdržení peněz Vám kurýr zavolá a domluví se na termínu a čase doručení ...poté následoval další mail již s phishingovým odkazem na http://dpd-cz.order....
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
M. 28. 01. 2023

přidal/a email: darjastankova424@gmail.com


user picture
L 31. 01. 2023

darjastankova424@gmail.com podvodnik

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.