Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní vystupovala pod jménem Vlasta Pešková, působila velmi věrohodně i díky fotografie uvedené u jména, komunikovala přes WhatsApp. I přesto, že jsem v inzerátu uvedla pouze osobní odběr produktu, stále trvala na využití služby DPD, následně mi poslala odkaz pro zaplacení tj. vyplnění čísla mé bankovní karty (i přesto, že jsem jako prodávající nic platit neměla). Stránka vypadala velmi věrohodně, naštěstí už celá věc s placením mi přišla padlá na hlavu. Navíc doména stránky nebyla oficiální. Dejte si na podobné podvody pozor! Poté, co jsem ji napsala o tom, že vím, že chce pouze lidem ukrást čísla bankovních karet, se už neozvala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.