Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zboží a doručení zaplatím prostřednictvím webových stránek DPD. Po zaplacení obdržím speciální odkaz, kde jsou peníze, a pošlu vám tento odkaz, abyste obdrželi mou platbu. Po obdržení mé platby vám zavolá kurýr a domluví s vámi termín, který vám bude vyhovovat. Přijetí peněz probíhá prostřednictvím odkazu, aby společnost DPD mohla sledovat platbu prodávajícímu od kupujícího a zaručit úspěšné doručení. Dobře?😉 Ok. Zaplatím za 2-3 min. Poté vám zašlu odkaz pro potvrzení objednávky, jak je popsáno v obchodních podmínkách, a vy musíte objednávku potvrdit a přijmout platbu. Moc děkuji😊🙂Vše jsem zařídila a zaplatila, přijměte peníze na odkazu, po obdržení peněz budete muset uvést svou adresu a telefonní číslo pro kontakt s kurýrem https://dpd-cz.info-payments.org/177577907
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.