Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
+420 737 633 937 naposledy: dnes v 16:43 neni na fotce vidět? Čekám na odpověď! 14:16 Dobrý den. Je úplně nová, netknutá. 14:19 / Je možné zaslat po platbě předem na účet prostřednictvím kurýrní společnosti DPD? Objednám kurýra a uhradím náklady na dopravu. Kurýr přijede v čase, který vám vyhovuje, zabalí a vyzvedne z domova. Ok? 14:19 Pouze hotově, osobně u mne. 16:00 Oki, uveďte prosím číslo účtu a adresu vyzvednutí Kdy je vhodné, aby kurýr přijel? 16:00 +420 737 633 937 Je možné zaslat po platbě předem na účet prostřednictvím kurýrní společnosti DPD? Objednám kurýr....
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.