Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodnik predstira zajem o koupi zbozi pres inzerat s tim ze zbozi vyzvedne kuryr DPD. Nasledne posle falesny odkaz na "vyplneni objednavky" ve formatu "https://dpd-cz.order0452.info/?DPD_detske_boty" (priklad, neklikat), ktery vas presmeruje na falesnou platebni branu, kde uz "jen" v dobre vire vyplnite cislo karty a castku, a pokud nemate dvoustupnove overeni plateb (MFA), tak vam stahne penize. Stranky vypadaji pomerne verohodne, ale stranky DPD to nejsou. Preji pevne nervy
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.