Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
dne 02/06/2022 jsem na internetovém bazaru FB Marketplace zakoupil od pana Šimka člověka myčku nádobí. Myčka byla stále v záruce u společnosti Internet Mall. Hned po dovezení domů se začaly jevit neduhy a tak jsem byl nucen myčku reklamovat. Reklamační protokol je tedy vystavený na moje jméno. Reklamace byla shledána jako validní a tak mi měl Mall vracet peníze. Nicméně si všimli, že je objednávka psaná na původního majitele, toho tedy kontaktovali, aby jim podepsal postoupení o vadách a změnu majitele objednávky, to neudělal, naopak jim napsal, ať vrátí peníze jemu. Mall bez výhrady a jakékoliv informace pro mojí stranu, peníze původnímu majiteli vrátil. Ten je nyní odmítá poslat mě a přestal se mnou komunikovat. Jedná se o částku 2500,-
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.