Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nákup léku Wobenzym přes aplikace Marketplace za cenu 2 600 Kč bez dobírky ( s dobírkou byla částka 2 689 Kč). Poslal jsem peníze předem, protože prodávající nechtěl připustit jinou možnost a lék potřebuji po těžkém úrazu kolene (v lékárnách nedostupný). Po potvrzení přijetí platby prodávající tvrdil, že balík odeslal. Již je to týden od údajného odeslání a prodávající přestal odpovídat na urgence. Číslo účtu: 4512833063/0800 Adresa profilu: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086570066838 Název profilu: Lukáš Dany Tulisuj Prosím o kontaktování lidí, kterým by se stalo to stejné, jelikož po zaslání peněz byl inzerát na internetu ještě několik dní. Při nálezu ještě jednoho podvedeného můžeme tuto událost ohlásit na Policii, protože bude řešená škoda nad 5 000 Kč
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.