Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na facebookove skupině králíčků paní inzerovala ohrádku, psala cenu nabídnětě. Dne 5. 11. 2022 jsme se dohodli na ceně a já zaslala peníze. Následně paní normalně komunikuje ale oddaluje a peníze doposud nevrátila. Po týdnu inzerovala stejné věci jen jinak upravené. Nejsem jediná koho napálila. Jedná se o paní Janu Bodnárovou.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kateřina Kerplová 16. 11. 2022

přidal/a číslo účtu: 6457279379/0800


user picture
Spáčilová 16. 11. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPM-159086/PŘ-2022-140914 - Šumperk, 1100,-


user picture
Nikol 16. 11. 2022

Mě okradla o 479kč

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.