Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravím .... probíhalo to následovně. Projevený zájem o věc z Sbazaru . Komunikace zkraje klasická ,až pak chtěl poslat přes zásilkovnu kurýra + Nějaký formulář(online) pro příjem prostředků dělal jsem blbého :D ,že nevím o co jde ,ikdyž mi to hned bylo jasné ,že se jedná o podvod .Pak jsem mu napsal ,jestli vypadám jak Mickeymouse?! :D a že to smrdí pěkným podvodem. Od té doby komunikace žádná . Dávejte na sebe pozor a nenaleťte takovýmhle šmejdům!!! S pozdravem Lukáš
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.