Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodejce na bazoši inzeroval rotační laser Hilti PR 35 za rozumnou cenu 6500,-. Po telefonickém kontaktování mě prodejkyně ujistila, že laser je v pořádku včetně přijímače paprsku avšak bez kufru, působila ne mě dojmem, že technice rozumí a celé jednání bylo solidní. Bohužel však odmítla zaslání zboží na dobírku a osobní převzetí bylo možné v 300 km vzdálených Mariánských Lázních. Jelikož je však o tento typ stavební techniky velký zájem, kývnul jsem na platbu předem, s vědomím jistého rizika. Před posláním platby jsem se na tomto serveru ujistil, že o shodném jednání tady ani nikde ve vyhledávačích veden žádný záznam. Druhý den jsem na můj dotaz ještě obdržel SMSku, že zboží odeslala a od té doby se odmlčela. Další den jsem navíc na serveru sbazar.cz narazil na totožný inzerát kdy mi prodejkyně tvrdila, že laser je stále k dispozici a ať pošlu peníze na účet. Na Policii mi bylo oznámeno, že v této částce jde pouze o přestupek, pokud by to však bylo nad 10tis. šlo by o trestný čin, který by teprve více řešili. Doufám, že pomohu někomu dalšímu nenaletět a pokud se tak již stalo kontaktujte mě ať se trestní věc sloučí v jeden trestný čin.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.