Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Od paní vystupující pod jménem Lina jsem na marketplace kupovala záclony.Pani si nechala zaslat peníze i kód zasilkovny na poslání.Potud byla velmi milá a že ráno zboží odešle.Kdyz do večera nepřišla žádná zpráva ze zasilkovny napsala jsem paní co se děje a prý mám vydržet do rána,ji prý není dobře a manžel zásilku odešle.To bylo naposledy kdy komunikovala.Je členem asi 13 různých bazarku a vsaďte prodává stejné věci.Zaclony které jsem ji zaplatila nadále nabízí k prodeji.Dejte si na ni pozor.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jaroslava 11. 11. 2022

přidal/a číslo účtu: 2301843385/2010


user picture
Jaroslava 11. 11. 2022

Paní Lina dnes v podvečer zásilku odeslala a tudíž je vše v pořádku.Chyba byla v nekomunikaci .

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.