Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Narazil jsem na něj na Bazoši. Co vím, tak prodává nové grafické karty za velmi nízké ceny. S největší pravděpodobností se jedná o stejného člověka jako "thomash[email protected]". Jeho reakce na zájem o inzerát je úplně stejná.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Slavo 28. 05. 2021

Ahoj pane alebo pani !! Ďakujem za záujem o kúpu mojich výrobkov. Všetky moje výrobky sú nové, originálne a majú medzinárodnú záruku 2 roky od dátumu nákupu. Všetky moje produkty pochádzajú z Nemecka a budú dodávané z Nemecka. Všetky produkty sú zapečatené, zabalené a obsahujú všetko príslušenstvo. Ak chcete kúpiť produkt alebo ešte viac, potrebujem od vás nasledujúce informácie na vytvorenie proforma faktúry '@(Bazoš' na vaše meno. Potrebujem nasledujúce informácie: - Meno a priezvisko - - Celá adresa - - Mesto a PSČ - - Telefónne číslo - - Krajina trvalého bydliska - Ďakujeme Vám za Váš záujem! Toto je original emailu z uvedenej adresy Poziadal som o telefonne cislo a TICHO :) Takze ako to vyzera bude to podvod.


user picture
Slavo 29. 05. 2021

Taakze je to tutovka je to podvodnik. Poslal fakturu ziadna Jeho Adresa alebo cislo a zaidal platbu dopredu na najeky ucet do spanielska.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.