Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
komunikace přes whatsappz čísla 705938263: přišla mi odpověď na můj inzerát který jsem měla na bazoši.cz. Podvodnice napsala: Zpalatila jsem DPD, peníze obdržíte na svůj účet. Poté klikněte na tlačítko získat prostředky a vyberte svou banku. Po potvrzení objednávky vám kurýr zavolá a domluví se s vámi, kdy a na jakou adresu přijede. Když jsem napsala že ok, přišla další odpověď: Doporučuji tuto kurýrní službu: především je pohodlná a rychlá. Peníze dostanete na kartu ještě před příjezdem kurýra a nehrozí žádné riziko. Nemusíte také chodit na poštu. Tuto metodu nepoužívám poprvé a myslím, že je to nejlepší možnost, děkuji za pozornost. Naštěstí mi to přes telefon nešlo zadat asi špatný internet naštěstí v tu dobu, ale jedná se o podvod hledala jsem a našla jsem pak uvedené telefonní číslo, že bylo použito také jinému podvodu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.