Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pan Jozef Jakubík z Velkých Karlovic nepřebírá dobírku. Nic mu nezasílejte, akorát vyhodíte peníze a nikdo Vám to bohužel nezaplatí. Vše předám Policii. Sice se jedná o 200,-, ale na zemi je taky nenajdete. Pán Vám zavolá, že o dané zboží má vážný zájem a pak ho nepřevezme. Já mu říkám, že na dobírku nezasílám, když se nepřevede doběrečné dopředu a on, že o to má vážný zájem. Helmu nepřevzal, vrací se na moji adresu. Já, jak důvěřivý Blbec jsem mu věřil. Hodnotím negativně. S panem Jakubíkem je jedna radost obchodovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Peter 14. 05. 2021

To Vás na stanici pekne výsmeju 🤣🤣🤣


user picture
Petr 15. 05. 2021

Neblázněte, nepřebrání dobírky není podvod :-D To se prostě stane, 90% lidí si to vyzvedne, zbytek je prostě smolík no.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.