Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pan 'Petr Chalupa' prodává různé LEGO sety a herní konzole na portálech jako je Bazoš.cz či Sbazar.cz. Jedná se o podvodníka, který se v e-mailu podepisuje jako 'Vašek Sláma' a dokonce píše v ženském rodě. Peníze chce předem, osobní předání není možné, není problém z jeho strany poskytnout slevu na příslušné zboží. Vzkaz pro případného podvodníka: Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin 18. 11. 2022

Tento podvodník má stále aktivní inzeráty na bazos.cz, hlavně LEGO. Reaguje z emailu vampiros@seznam.cz, dále také z telefonu 737458664. Podávám trestní oznámení.


user picture
Jitka 20. 11. 2022

Mockrát Vám oběma děkuji, už jsem chtěla kupovat jeden lego set. Držím palce, ať se domůžete nějaké spravedlnosti.


user picture
Martin 21. 11. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPA-373567-1/PŘ-2022-001415-IK - Místní oddělení Jižní Město, 2900,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.