Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
13.3. jsem zaplatil TP na motocykl Jawa Pionýr. V pondělí prý doklady odeslal obyčejným dopisem. Od té doby nebere telefon, komunikace probíhá přes SMS zprávy. Slíbil, že peníze vrátí zpět na můj bankovní účet okamžitou platbou do 26.3. 18. hodiny večer. Peníze nevrátil, tak jsem podal trestní oznámení na Policii. Na pána jsem narazil na inzertním serveru Bazoš.cz. Telefon: + 420 604 774 415. Na Bazoš mu udělím patřičný komentář do hodnocení. Včera jsem mu dal poslední možnost na vrácení peněz. Na moje zprávy již několik dní nereaguje. Jen slibuje, že platbu zašle zpět. Pán je ve vsi známý. Mám i pána adresu, tu bohužel nemůžu zveřejnit. Jedná se o GDPR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.