Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízel jsem k prodeji dětskou autosedačku. Podvodník mi poslal odkaz na falešnou platební bránu https://bazos-cz.3-ds-payment.host/1681630910. Komunikace probíhala na WhatsAppu. Telefonní číslo podvodníka je +421 940 610 439.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Simča 22. 05. 2021

Nyní mám taky zkušenost z bazoše, taky komunikace na WA. Má zájem o věci, pak posílá platební bránu. Rádoby přátelský přístup s lámavou češtinou. Neposílat, nevěřit..


user picture
Jozef 16. 06. 2021

Reakcia na inzerát na bazoši, komunikácia výhradne cez WhatsApp. Na profilovej fotke sympatická blondýnka na vyhliadkovej veži nad lesom. Chcela ihneď kúpiť inzerované korčule, ale že je zo Zlína a pošle do Brna bazoš kuriéra. Pripojila snímku obrazovky s detailami služby bazoš kuriér. Prepínala medzi vykaním a tykaním, potom medzi češtinou a slovenčinou. Už je zablokovaná.


user picture
Ondřej Kubišta 18. 06. 2021

Mám stejnou zkušenost, jaká je uvedená v předchozích komentářích.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.