Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej herních konzolí Xbox a PlayStation, také většinu MT Apple. Vše za parádní ceny. Vše moc rád odešle na dobírku, protože sice v inzerátu uvádí např. Karlovy Vary, ale zrovna teď je v Karviné a stejně nemůže, díky pracovnímu vytížení, předat osobně.. ale na poštu má času spoustu 🤣 nenaleťte 💪
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vojtěch 16. 11. 2022

přidal/a email: [email protected]


user picture
Vojtěch 16. 11. 2022

přidal/a telefonní číslo: 608253908


user picture
Stan 22. 11. 2022

POZOR!!!!!!!!!! 608 253 908 č. účtu na které byla zaslána záloha. = 313673337/0300 žádá zálohy a platby předem a pak dělá mrtvého brouka, schovává se pod různými čísly, maily, jmény. Jakmile začne žádat zálohu, či slibovat že jakmile podá zásilku na zásilkovnu máte poslat penize na učet tak od toho ruce pryč,

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.