Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
outdoorová kamera Gopro 10. Vím jen,že to prodávala paní ze Znojma a představila se jako Andrea Klímová. Po zaslání platby na účet se už neozvala a když jí zavolám zpět,tak se mi ozve,že volané číslo neexistuje!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukas 17. 11. 2022

Majitel účtu je Vojtěch Kubík Poslal jsem platbu 0.1 Kč na uvedený účet a majitel se objevil ihned na výpisu


user picture
Josef 17. 11. 2022

Pane Lukáši mě se pod tímto účtem a číslem telefonu představila jako Andrea Klímová


user picture
Leon Š. 20. 11. 2022

Doporučuji se dát do kontaktu. Pán nás okradl o tisíc korun. Byli by dobré udělat skupinové trestní oznámení aby se nejednalo jen o přestupek a dotyčný si odnesl trest :)

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.