Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodavá na Marketplace sluchátka,komunikuje do poslání peněz. Poté blokuje a dál nekomunikuje. Řikal,že má zasilkovnu za 1 kč.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Stáňa 17. 01. 2023

Okradl mě o 5400 Kč.pripojila jsem se k trestnímu oznámení.Vcera mi volala PČR,že musí spojit všechna podaná to do jednoho a že si mě znovu pozvou k podání výpovědi.


user picture
Daniel 12. 02. 2023

Jakým způsobem je možné se přidat k trestnímu oznámení? Dle čísla účtu se jedná o stejného podvodníka, v mém případě vystupoval pod jménem Milan Říha na Marketplace (další informace na FB: žije v Slaný, pochází z Praha). Okradl mě o 200 Kč.


user picture
Stáňa 13. 02. 2023

Č.j.KRPC-160049-14/TČ-2022-020119-HUD

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.