Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Už jsem párkrát použil doručenku od České pošty, můžu vysvětlit, jak to chodí: Zaplatím plnou cenu zboží + doručení, oni si rezervují peníze a vytvoří vám formulář k získání finančních prostředků. Dostanete moje peníze na váš bankovní účet. Po obdržení vám zavolá kurýr, aby si domluvil schůzku ve vhodnou dobu. Vše je pohodlné a nemusíte nic zabalit, kurýrní služba si vše dělá sama. Mám s tím zkušenosti, myslím, že je to nejlepší varianta, že dostanete peníze na svůj účet a nemusíte se s ničím popasovat, všechny starosti přebírá kurýrní služba, pokud se objeví otázky já vám pomůžu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.