Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Další profil podvodníka, který napálil hodně lidí na facebooku pod jménem Petra Cholevová. Úplně stejné fotky Lega batmobilu na sbazaru. Tam vystupuje jako Věra Skýbová z Buštěhradu. Konverzace je úplně stejná jako z facebooku. Ze špatných zkušeností chce aspoň půlku jako zálohu, chce jako údaje poslání (nezájem, že email, který je nutný nechce), žádá okamžitou platbu, že hned může poslat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Dagmar Bláhová 19. 11. 2022

Tato podvodnice Věra Skýbová nabízí to samé zboží i na Bazoši lokalita Kladno telefon uveden 737458664, předtím ukradený profil na fcb na jméno Petra Cholevová. Stejný styl konverzace, vyžaduje okamžitou platbu, alespoň polovinu, že hned zboží odešle. Mám s ní konverzaci z fcb, nejsem podvedená.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.