Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Wera
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Poslal jsem 300 Kč zálohu na zboží, pak už žádná komunikace a samozřejmě zboží neposlané. https://www.sbazar.cz/lenkadostalkova7/detail/144380605-naradi-znacky-wera?utm_source=sbazar&utm_medium=email&utm_campaign=email-reply-confirm&utm_content=advert-link
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavla 21. 05. 2021

Dobrý den, paní jsem taky poslala zálohu. Bohužel vím o dalších 6 lidech, kteří taky naletěli. Můžete se přidat a paní nahlásit. C.j. KRPJ-49305-1/PŘ-2021-161612 (podáno p. Horynou v Havl. Brodu)


user picture
Tomáš 21. 05. 2021

Včera od nás paní vylákala přes 1500 Kč na FB Marketplace. Šlo o hračku pro dítě. Slíbila zásilku poslat ten samý den. Jakmile jsme jí poslali okamžitou platbu, potvrdila příjem a následně si smazala FB profil. Přes číslo účtu jsem si vygooglil tento příspěvek.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.