Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kontaktoval me na WhatsApp pan co nabidl leky, ktere jsem shanela. Cena byla pro me ok. Byl velmi prijemny a kdyz jsem napsala ze poslu jen zálohu 1000 kvuli tomu co je podvodů, psal ze to chape a budeme si věřit. Ale pak napsal ze ma problem z uctem abych zaplatila paysafecard. Ja debil sem to udelala.....asi ze leky sem chtela pro nemocnou tchynii a vidina ze se ji ulevi....no takze nemam ani litr ani leky. Vic me mrzi to druhe . Samozřejmě po platbe přestal uplne odpovídat. Nejprve chtel kam pres zasilkovmu poslat a jmeno...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Áďa 22. 11. 2022

Kontaktoval mě také, stejné telefonní číslo, WhatsApp a take paysafecard.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.