Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Předmět: Re: Re: Re: Re: Sbazar.cz – Odpověď na „Playstation 4 Slim 1TB“ (182145110) Komunikace bohužel probíhala na úrovni, čeština bez chyb, e-mail s fotkou, uvedena možnost osobního odběru. Paní jakoby neochotně přistoupila na odeslání Zásilkovnou, sami jsme nabídli zálohu 1 000,- Kč. Po zaslání zálohy napsala, že balík odešle pravděpodobně ještě v uvedený den, ale od té doby ticho po pěšině. Ve stejný den prodávala ještě foťák "po tatínkovi". Oba inzeráty tentýž den zmizely. Ukázka komunikace: Datum: 15. 11. 2022 19:50:10 Předmět: Re: Sbazar.cz – Odpověď na „Playstation 4 Slim 1TB“ (182145110) Dobrý den, já tohle posílání elektroniky moc nepodporuji. Lidi většinou pošlou na poštovné, potom si koupi rozmyslí a nevyzvednou, no a mně leží zásilka na poště. Odkud jste? Hladišová Od: klara.hladisova@email.cz Datum: 15. 11. 2022 20:54:33 Předmět: Re: Re: Sbazar.cz – Odpověď na „Playstation 4 Slim 1TB“ (182145110) Od: klara.hladisova@email.cz Tak to zní férově, s tím souhlasím. Poprosím Vás o adresu nebo pobočku kam PS poslat a tel. kontakt. Zde posílám Č.Ú. - 291296955/0300 Jakmile platbu odešlete, alespoň mi to prosím potvrďte mailem. Diky, Hladišová
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.