Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Vera Fiksova , také Helena Martynkova a jiné .. na Vinted okradla cca 7 žen včetně mě . Poslaly jsme ji peníze předem bohužel . Zboží nedošlo . Nyní je už Škoda cca 14500,- z Vinted . Je z Jablunkova .
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana 5. 12. 2022

Kontaktovala mě paní Věra Fikskova s nabídkou zboží. Poslala jsem peníze předem na účet, tvrdila jak zboží odeslala, neposlala.


user picture
Admin 11. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Helena Lysková k bankovnímu účtu: 3152717063/0800


user picture
Lenka 10. 06. 2024

Taktéž nabídla mi 2x postýlku za 1200kc plus doručení 235kc, další den oblečení na dvojčata zaplatila jsem jen půlku 300kc a zbytek měli být příští měsíc. Údajně DPD vyzvedlo ale ani potvrzení, ani SMS a ani na aplikaci DPD nic. nemám. Číslo účtu 7284633003/5500, tel. 773580743

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.