Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Naletěl jsem podvodníkovi, který používá telefonní číslo 737 574 220. Po převodu peněz na účet 2930857173/0800 se mnou přestal komunikovat. Kontaktoval jsem ho z jiného čísla a nabízel mi to stejné, co mi už prodal, tentokrát chtěl platbu na účet 1224635093/0800. Prosím, pokud máte stejný problém, kontaktujte mne za účelem podání hromadné žaloby. Děkuji
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
David 26. 11. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: 291145 - 25242 Jesenice, 1380,-


user picture
Martin 29. 11. 2022

Dobrý den, naběhl jsem si podobně jako vy - na Marketplace jsem nakupoval od profilu "Jakuba Podešela" a nakonec jsem souhlasil s platbou poloviny částky předem na účet, který uvádíte. Škoda je 2000. Kontaktoval jsem jednoho z jeho známých na FB, který potvrdil, že byl účet zneužit. Na PČR teprve půjdu. Mám tedy nahlásit nějaké číslo případu, aby věděli, kam to přiřadit? Martin


user picture
David 29. 11. 2022

Dobrý den, spárují si ho podle čísla účtu. Číslo spisu je 291145. Dekuji

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.