Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Predstira zajem o zbozi a nabizi platbu a doručení předplaceným kurýrem DPD. "Náklady na dopravu přebírám. Kurýr vše zabalí, stačí mu jen předat zásilku." (Jedná se o jízdenku na metro a kurýr prý vše zabalí :D )
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavel 29. 11. 2022

Stejný způsob, zájem o zboží a nabízí platbu a doručení předplaceným kurýrem DPD. "Náklady na dopravu přebírám. Kurýr vše zabalí, stačí mu jen předat zásilku." Jednalo se o koberečky do auta.


user picture
Lenka 29. 11. 2022

Stejný způsob a zájem o kompletní ročník časopisu. Nabízí, že přijede kurýr, vše zabalí a zaplatí mi. "Nabízím platbu a doručení předplaceným kurýrem DPD. Náklady na dopravu přebírám. Kurýr vše zabalí, stačí mu jen předat zásilku. Dobře? Napište mi vaše data a zařídím doručení kurýrem. 1. Adresa 2. Jméno a příjmení 3. Aktuální telefonní číslo. 😊" Z emailů mark.alena22+jc@gmail.com, mark.alena22@gmail.com


user picture
Lenka 29. 11. 2022

přidal/a email: mark.alena22+jc@gmail.com


user picture
Martin 6. 02. 2023

Stejný způsob, podobný ale jiný email Nabízím platbu a doručení předplaceným kurýrem DPD. Náklady na dopravu přebírám. Kurýr vše zabalí, stačí mu jen předat zásilku. Dobře? Napište mi vaše data a zařídím doručení kurýrem. 1. Adresa 2. Jméno a příjmení 3. Aktuální telefonní číslo Alena Markova <alenamarkova875@gmail.com>

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.