Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej zboží přes bazoš. Nabídla přepravu přes DPD, emailová komunikace byla zvláštní, v konečném důsledku přešla do slovenštiny. Smrdělo to,tak jsem hodil do spamu. Začátek: Nabízím platbu a doručení kurýrem DPD s předplacenou službou. Náklady na doručení převezmu já. Napište mi své údaje a já zajistím doručení kurýrem😊. 1.Adresa 2.Jméno a příjmení 3.Telefonní číslo 4.E-mail
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jiří Lukáš 25. 11. 2022

Nachlup stejná odpověď a navrhovaný postup - doslovně! jako v mém případě.


user picture
jaroslav 26. 11. 2022

dnes jsem měl také tu čest:)))…hned se mi zdálo, že to vypadá moc jednoduše

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.