Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ozvala se jakoby pani (pak ale dle komunikace bylo jasne, ze to je pan), z bazose ze chce koupit sici stroj, ktery prodavam, a ze vsechno ji vyhovuje, ale ze ona je Karlovych Varu, tak ze zaridi pres zasilkovnu kuryra, ktery dokonce i sam vsechno zabali a ze uz zaplatila za zbozi i dopravu a ze porebuje jenom abych ja potvrdila transakci a ziskala penize, poslala odkaz na platbu https://zasilkovna-cz.servise-ship.org/receive/750826021303 , a trasne se rozcilovala kdyz jsem si z ni delala srandu 3 dny ze ty stranky nefunguji a ze ja se moc snazim udaje ze svoji karty zadat ale nejde to :-D tak bacha na podvodniky.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.