Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Přes Facebook inzerovala deskovou hru Karak na, o kterou jsem projevila zájem. Neozvala se mi na můj dotaz, zda je stále aktuální, ale až po několika dnech s tím, že paní přede mnou nevzala. Domluvily jsme se, poslala jsem peníze a nastalo několikadenní vymlouvání, ze mi brzy naskočí info o odeslání, poté mi posílala neexistující podací čísla, az přestala reagovat úplně. Kontaktovala jsem pres FB jejího manžela, zdalo se, že vše bude uvedeno do pořádku a v závěru mi sice balik poslal, ale s úplně jinou, použitou hrou. Když jsem je oba kontaktovala, tak se odpojili s Messengeru.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michaela Dvořáková 29. 11. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: Přidělené evidenční číslo v e-podatelně: PID-EM-2022/426859 - Praha, 320,-


user picture
Admin 10. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Karolína Gruntová k bankovnímu účtu: 123-5066100277/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.