Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník komunikuje špatně česky, vystupuje jako muž zatímco na fotce má mladou ženu, stejnou jako u ostatních podvodů, tvrdí, že je z Kaplice a pro platbu dává známý odkaz na https://3-ds-payment.host/bazos/cz/info
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Simča 24. 05. 2021

Prodávala jsem porcelán na Bazosi, napsal na WA, má české číslo, foto je tam pěkná holka a poznámka u čísla je v ruštině. Už to mi bylo divné a protože mi nedávno psali další podvodníci, číslo si vždy prvně projedu Google a nebo tu. Pozor na ně! Posílání platební bránu. Nevypisujte nic, pár lidí přišlo o nemalé částky.


user picture
Jaroslav 25. 05. 2021

Píše mi a hned jsem zjistil , že je to podvodník. Až bude chtít po mne číslo účtu, tak mu vrazím účet na cizineckou policii.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.