Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Sestra sháněli psa a narazila na inzerát od muže Lucas Mutti (přezdívka mari77). Nabízel jorkšírské teriéry, o které údajně skvěle pečuje. Muž vám i zavolá, povídá si s vámi, pak vám pošle fotky pejsků, které má stažené z webu a číslo účtu, na který chce poslat necelých tisíc zálohu. Od doby co dostane peníze se začne jen vymlouvat proč nemůžete přijet. Buď má covid nebo jel na Moravu. Jeho pravé jméno je Marián a jak jsme zjistili, okradl takto už plno lidí
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Klára 25. 11. 2022

přidal/a číslo účtu: 2100234399/2010


user picture
Gabriela 29. 01. 2023

Bohužel jsem taky naletěla, na č.u. 2100234399/2010 jsem poslala zálohu 4.000,- na pejska a tímto vše končí. Takže jdu na policii.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.