Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Od: luckamalikova8@gmail.com-Email byl odeslan ze serveru Bazos.cz ( takhle to přišlo napsáno, datum z jejího e-mailu je psaný azbukou ). Text zněl: Odeslala žádost o nákup. Zkontrolujte prosím svůj e-mail a potvrďte. (text zprávy psán v češtině)-Dobrý den. Stav podle obrázku? Lze zboží zaslat prostřednictvím DPD? - když jsem odpověděla " Snad ano, ať mi pošle adresu, na kterou mám zboží zaslat, nebo ať mi zavolá abysme se domluvily" hned mi přišelo na WhatsApp tel. číslo +420 736 741 919 kde byl formulář od dpd k vyplnění. Ten jsem nevyplnila a s paní jsem přestala komunikovat. Myslím si, že jde o podvod.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.