Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávám na bazos.cz mobil iPhone 8, nejdřív jsem měl telefonát (ČR viz výše) , ale v době, kdy jsem měl jiný telefon. odzvonil jsem poté zpět, slyšet bylo jen nahrané dotazy, něco jako přes překladač yandex... později na whatsapp děvče s polským telefonním číslem (+ 48 519 853 696) se dotazovala na mobil, chtěl i snímky (proč? všechny jsou u inzerátu), pak psala, že je z Kaplic a může poslat pro mobil kurýra a já mám vyplnit link https://3-ds-payment.host/bazos/cz/info. což jsem neudělal, už je zablokovaná. mezitím jsme jí poslali link, abychom zjistili, odkud je (www.grabify.link). měla zřejmě VPN, ale čas byl o 2 hodiny zpět za ČR a patrně šlo o Švédsko...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.